חדשות הקולנוע - סיכום שבועי 25.2

טיזר חדש ל"הנוסע השמיני: ברית"

זוהי עובדה ידועה שרידלי סקוט הולך להחזיר אותנו בעוד כשלושה חודשים לעולם של "הנוסע השמיני". הסרט, אמור להיות החוליה המקשרת בין הסרט "פרומיתיאוס" שיצא בשנת 2012 לבין הסרט "הנוסע השמיני" שיצא בשנת 1979.

השבוע, יצא סרטון באורך 4 דקות שנקרא "הארוחה האחרונה", לאור האפשרות לספוילרים לא אציין מה רואים בסרטון. אנחנו יכולים להבין לפי השם שהמוטיבים הדתיים בסדרת "הנוסע השמיני" חוזרים גם בסרטון זה, זאת לאור שמו הברור והתוכן שלו. כזכור גם הסרט "פרומיתיאוס" כלל מוטיב דתי שקשור ללידתו של ישו, בו הגיבורה למרות היותה עקרה הצליחה ללדת. "הארוחה האחרונה" ללא ספק ממשיך מגמה זו גם ברמת העלילה בסרטון וגם ברמת הצילום.

לא ברור האם הסרטון שפורסם הינו חלק מהסרט או מטרתו לספק לנו קצת מעבר עד ליציאתו של "הנוסע השמיני: הברית". הסרט יוצא לאקרנים בישראל בחודש מאי 2017.  


WB בוחנים את האפשרות לסרט "Nightwing"

אולפני WB בוחנים את האפשרות לסרט Nightwing כחלק מהיקום הסינמטי של DC. נייטווינג או בשמו ללא המסיכה, דיק גרייסון מוכר לכולנו בתור הרובין הראשון. גרייסון היה בן למשפחת אקרובטים, "הגרייסונים המעופפים", לאחר רצח הוריו הוא נלקח לחסותו של ברוס ויין/באטמן והפך לרובין, ילד הפלא הראשון.

עם השנים, דיק החליט לוותר על פרסונת הרובין שלו, לצאת מצלו של באטמן ולקחת שם חדש "נייטווינג". עכשיו נראה שהאולפנים בוחנים את האפשרות לסרט בכיכובו של נייטווינג ובבימויו של כריס מאקי שלאחרונה ביים את הסרט "לגו באטמן" שזוכה להצלחה מאסיבית בכל העולם ויגיע לישראל באפריל השנה.

אין לי מושג מה עובר בראש של WB, מי מהם חושב שנייטווינג זה רעיון טוב לסרט? הוא מסוג הדמויות שעובדות טוב יותר בקבוצה: Young Justice או Teen Titans. למה נראה להם שהדמות מספיק משמעותית כדי לבסס עליה סרט? WB בקושי מצליחים להרים את היקום שלהם לאוויר וזה עוד עם סופרמן, באטמן והג'וקר. לא כדאי לחכות מעט כדי לראות אם כדאי ללכת לכיוון של הסיידקיקס, כי למרות הכל כמה שנייטווינג מגניב, הוא תמיד יזכר כסיידקיק של באטמן.

ואיפה כל הסרטים האלו אמורים להיכנס? זה נראה שכל שבוע יש סרט חדש של WB שבתכנון: באטמן בבעיות, מדברים על "איש הפלדה" 2, "הסירנות של גות'הם", "שזאם", "בלאק אדם" וגם סייבורג אמור לקבל מתישהו סרט.


אמה ווטסון שרה את "בל"

קצת לפני שהחידוש של "היפה והחיה" מגיע לבתי הקולנוע דיסני החליטו לשחרר קליפ קצר של אמה ווטסון שרה את אחד השירים מהסרט האהוב. השיר נכתב ב 1991 על ידי הווארד אשמן ואלן מנקן ובעצם מציג לראשונה את "היפה" בסרט.

אישית, אני לא מתלהב בכלל מהסרט הזה. לא כאשר יש לנו את המקור שפשוט מושלם, נראה שהסרט החדש הוא פשוט העתק-הדבק לגרסת לייב אקשן.


תמונה ראשונה מהקאסט של סרט "האן סולו"

דיסני לא מפסיקה לפנק השבוע ושחררו לנו את תמונה ראשונה של הקאסט בסדרה האנתולוגיה החדש של מלחמת הכוכבים, "האן סולו". התמונה לא נועדה רק כדי לרגש אותנו אלא גם כדי להכריז על תחילת הצילומים של הסרט.

הסרט שכמובן מתאר את עלילותיו של המבריח האהוב בגלקסיה לפני פרק 4 – "תקווה חדשה" יחקור את חייו של האן יחד עם צ'ואי בתחילת דרכם.

התמונה כללה את אלדן ארנרייך (האן סולו), דונלד גלובר (לנדו קלריסיאן), וודי הרלסון (המנטור של האן), ג'ונאס סואטמו (צ'ובאקה), אמיליה קלארק (תפקיד לא ידוע) ופיבי ברידג' (תפקיד לא ידוע). הבמאים פיל לורד וכריס מילר גם כן נכחו בתמונה.

הסרט עתיד לצאת לבתי הקולנוע בחודש מאי 2018.


סרט נוסף ל"ארבעת המופלאים"?

רובנו רוצים לשכוח את הגרסה של ג'וש טראנק ל"ארבעה מופלאים", אחד מסרטי הקומיקס הגרועים והמושמצים ביותר שקיימים.

בריאיון עם סיימון קינברג, הכותב של סרטי "אקס-מן" ו"ארבעת המופלאים" אומר קינברג שאולפני פוקס לא יכנסו לפרויקט נוסף של "ארבעת המופלאים" עד שהם לא ידעו ב 100% שהם יצליחו לעשות אותו בצורה הנכונה.

 "I think the truth is we would not make another Fantastic Four movie until it was ready to be made. One of the lessons we learned on that movie is that we want to make sure we get it 100% right, because we will not get another chance with the fans."

למרות שכולנו רוצים לראות את המשפחה הראשונה חוזרת לידיה של מארוול, נראה שאולפני פוקס עדיין ירצו לשמור את האופציה הזו בקנה. זאת במיוחד לאור העובדה שאין סרט אקס-מן חדש בקנה, יו ג'קמן מסיים את תפקידו בתור וולברין, מה שמשאיר את האולפן רק עם דדפול.


נתי אקב

בן 29, גיק הייטקיסט קלאסי. חובב סרטים באופן מושבע. אוהב כל סרט טוב ללא הבדלי אולפן, במאי ושחקנים. שונא שמייקל ביי הורס את הילדות שלי ואת הפריקוולים שהשמידו את מלחמת הכוכבים


קישור קבוע